Polityka prywatności

Wszelkie prawa do zawartości serwisu www.mazowieckiszlaktradycji.com (zwanego dalej: serwisem) są zastrzeżone.

Użytkownicy serwisu mają prawo do pobierania i drukowania zamieszczonych na nim całych stron bądź ich fragmentów pod warunkiem poszanowania praw autorskich oraz praw wynikających z rejestracji znaków należących do Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Wykorzystywanie w całości bądź w części materiałów zamieszczonych w serwisie, których właścicielem jest Departament Kultury, Promocji i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie (zwanego dalej: Departamentem) jest dopuszczalne pod warunkiem podania źródła informacji (adres strony serwisu, data odwołania się do informacji), natomiast korzystanie z materiałów umieszczonych na stronie serwisu, które nie są autorstwa Departamentu wymaga uzyskania zgody autora takiej informacji.

Strona serwisu zawiera odnośniki do innych stron internetowych, za których treść oraz zawartość Departament nie odpowiada.

Redakcja serwisu gromadzi numery IP komputerów w logach dostępowych. Gromadzone dane wykorzystywane są wyłącznie w celach statystycznych.

Serwis korzysta z pliku tekstowego „cookies” wyłącznie dla funkcji związanych z personalizacją oraz zapamiętywaniem preferencji użytkownika, które zapisywane są na dysku komputera osoby odwiedzającej serwis. Z komputera użytkownika nie są pobierane jakiekolwiek informacje.